Kim jest doradca podatkowy?

ZOBACZ

 


 Rota ślubowania
doradcy podatkowego

Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać
ten zawód, kierując się dobrem swoich klientów,
z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem,
wiedzą i zasadami etyki zawodowej.
Poznane w związku z wykonywaniem zawodu
fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich.


 

 

 

 

 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

PRACUJEMY NA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Nasza Kancelaria Księgowo - Podatkowa od wielu lat zapewnia profesjonalne usługi księgowe i podatkowe zarówno dla małych jak i dużych firm, inwestorów i nowych przedsiębiorstw. Zbudowana została na solidnych fundamentach uprzednich doświadczeń zawodowych zdobytych w innych kancelariach oraz działach kontroli w administracji skarbowej.

    Współpracujemy z wieloma solidnymi partnerami z różnych branż którzy wspierają swoimi usługami rozwój przedsiębiorstw.

    W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi księgowo - finansowych oraz systemów  informacji z dziedziny prawa podatkowego i rachunkowości. Pracujemy na dającym szerokie możliwości, nowoczesnym oprogramowaniu RAKS SQL, korzystamy z Vademecum Doradcy Podatkowego Wydawnictwa Wolters Kluwer oraz Serwisu Głównego Księgowego Wydawnictwa Podatkowego GOFIN.

    Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości organizowanych m.in. przez Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

NASZ ZESPÓŁ:


Sylwia Potocka - magister prawa, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lebelskiego, ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania na kierunku "Podatki". W 2002 roku zdała państwowy egzamin na doradcę podatkowego. Praktyka zawodowa m.in.: w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, inspektor w Dziale Kontroli Podatkowej w Pierwszym Urzędzie Skarbowym Warszawa - Śródmieście. Doradca podatkowy - nr wpisu 10179.


Marek Potocki - magister ekonomii, absolwent Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, ukończył studia podyplomowe na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku "Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw". Praktyka zawodowa m.in.: inspektor w Dziale Kontroli Podatkowej w Pierwszym Urzędzie Skarbowym Warszawa - Śródmieście, specjalista - koordynator komórki ds. "Analizy Nieujawnionych źródeł Przychodów" w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Warszawie. Certyfikat księgowy Ministra Finansów 68211/2014. Certyfikat księgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.


Joanna Zagozdon - magister prawa, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lebelskiego.  Praktyka zawodowa m.in.: kilkuletnie doświadczenie w międzynarodowej kancelarii prawnej. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym również bogate doświadczenie procesowe zwieńczone sukcesami. Radca prawny - nr wpisu Wa-6684.


Marek Sidorczuk - magister ekonomii, absolwent Wyszej Szkoły Ekonomicznej AlmaMer w Warszawie, ukończył studia podyplomowe w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk na kierunku "Rachunkowość". Certyfikat księgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.